Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 28 Paź 2020, 18:23
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Lustrzanka dla ambitnego amatora.

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Lip 2011, 10:04 
Awatar użytkownika

Maciek napisał(a):
No nie wiem, czasami sobie człowiek coś ubzdura i nie da rady tego z tej głupiej głowy wyciągnąć. :P

:lol: :lol: :lol:

Ja tam nie jestem przywiązany do systemu. Cały czas chodzi mi po głowie 7D i 500/4 ale jest niestety poza moim zasięgiem :roll:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Sie 2011, 22:51 
Awatar użytkownika

Nikoś D90 to mój aparacik. Kupiłem w październiku 2010r, i jeszcze go poznaję. Wierzę, że w końcu będzie tańczył jak zagram :) Już dzisiaj przyznaję, że robić zdjęcia Nikonem,to czysta przyjemność. Myślę, że z innymi aparatami jest podobnie. W końcu jak zwał tak zwał a wychodzi jak zawsze na Made in China, Taiwan czy inne Singapury.
Pozdrawiam

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Mar 2012, 20:24 
Awatar użytkownika

Szymon Narożniak napisał(a):
A propos D90 i matrycy cmos... Na pierwszy rzut oka zdjęcia wychodzą na niej dość blado i nijako, dlatego polecam oswoić się w jej przypadku z zaawansowanymi funkcjami balansu bieli. Jego poprawne ustawienie zdecydowanie ożywi nasze zdjęcia :-).

Trudno jest mi się zgodzić z Tobą Szymonie, mam D90 jako dodatkowy korpus i powiem Ci że zdjęcia robi genialne na automacie. Oczywiście masz prawo mieć własne zdanie lecz sądzę że wina może leżeć po stronie obiektywu. Tak czy inaczej wspomniany Nikon jest idealnym rozwiązaniem dla ambitnego amatora. Tak na koniec nie zapominajmy że nie aparat robi zdjęcia tylko fotograf co oznacza że z kompaktu możemy zrobić super fotografie pod warunkiem że nauczymy się go obsługiwać :)

Pozdrawiam Zbyszek

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Cze 2012, 00:04 
Awatar użytkownika

Ja polecam d7000;P

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Paź 2013, 16:57 
Awatar użytkownika

też polecę nikona D90, bo sama używam i jest naprawdę dobry, do amatorskich i półprofesjonalnych zdjęć moim zdaniem więcej nie trzeba:)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Wrz 2014, 19:37 
Awatar użytkownika

piotr55 napisał(a):
... Na razie "uczy się" go obsługiwać i twierdzi, że nie wychodzi jej to tak dobrze jakby tego chciała...

Bo prawda jest taka, że to nie aparat robi zdjęcia, a fotograf ;)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkich postów: 8607 | Wszystkich tematów: 551 | Wszystkich użytkowników: 2497