Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 17 Lut 2019, 14:15
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Babia Góra!!!

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Cze 2010, 00:02 
Awatar użytkownika

Za 14 godzin wyjeżdżam na Babią Górę. I jestem tym faktem podekscytowany, jak cholera. To jeden z moich ulubionych szczytów. Co prawda słynny wchód słońca nad Tatrami zdarza się tylko w zimie i tak będzie pięknie. Po prostu to wiem. Oczywiście zdjęcia z tego wyjazdu trafią na łamy serwisu, ale kiedy... zabijcie... (viewtopic.php?f=16&t=150) nie wiem :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Cze 2010, 09:56 
Awatar użytkownika

W tym roku też zamierzam się tam wybrać, głównie po to by zobaczyć nowe schronisko na Markowych Szczawinach. Liczę na pańskie zdjęcia obrazujące ten obiekt. Moja trasa będzie przebiegać z Przełęczy Krowiarki, poprzez Sokolicę na Diablak i zejście do Markowych Szczawin i powrót płajem ku Krowiarkom. Pięknej przygody i setek rewelacyjnych zdjęć życzę!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Cze 2010, 10:48 
Awatar użytkownika

Miłej wyprawy :) Pozdrów ode mnie arcyksięcia Józefa na szczycie ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Cze 2010, 18:35 
Awatar użytkownika

Nie miałem dotąd czasu, żeby się trochę wypisać w kwestii wrażeń po wyprawowych, ale powiem jedno... zapomniałem, że jest tam tak pięknie!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Lis 2012, 22:58 

Byłem tam dwa razy i za każdym razem, niestety, mgła była że oko wykol, własnej ręki nie widziałem ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Mar 2014, 13:27 

No niestety tam często jest mgła, ale nie zmienia to faktu, że jest to piękne miejsce.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 10 Kwi 2014, 11:09 

Mój mąż był tam z kumplem zimą, przywieźli masę cudnych zdjęć...aż zapragnęłam następnym razem iść z nimi, tylko zimą to ja się trochę boję po górach chodzić :(

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Lip 2015, 23:50 

Jeśli Babia Góra to tylko Zawoja, a tam Osada Beskidzka :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Gru 2015, 15:06 

Jednym z ciekawszych miejsc wartych zobaczenia w Beskidzie Żywieckim jest z pewnością Babiogórski Park Narodowy, który nadaje się doskonale do pieszych wędrówek.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Lut 2016, 09:42 

Babia Góra jest wspaniała, uwielbiam zwiedzać nasze góry, ale lubię też odkrywać piękne miejsca na całym świecie. Jeśli macie ochotę zobaczyć coś więcej zachęcam was do zapoznania się ze świetną agencją podróżniczo trekkingową http://www.adventure24.pl/

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkich postów: 8516 | Wszystkich tematów: 526 | Wszystkich użytkowników: 2386