Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 19 Mar 2019, 17:23
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Rowerem po Polsce

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Mar 2010, 23:22 
Awatar użytkownika

Jasne, Pani Marto ! Powolne przemieszczanie się, to sam smak. I tak za dużo rzeczy , spraw i wrażeń miga, przelatuje i umyka. Jestem całym sercem za tym, by się wlec i "nasiąkać". Czasem też coś "wyłowić". Trzeba robić sobie, w miarę możliwości, takie "niszowe " sytuacje, kiedy nigdzie nie musi człowiek zdążyć. Stanowczo za dużo tego w codzienności !

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Maj 2010, 22:58 
Awatar użytkownika

Od 11 lat .Wybieram szlaki piesze górskie.Teraz mam 40 i nadal sprawia mi to wielką frajdę.Choć młodsi bikerzy patrzą na nas jak na dziadków. W moim wieku większość kolegów przesiada się ,jednak,na szosę .Góry,pot,kamienie,błoto kocham to.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Maj 2010, 18:03 
Awatar użytkownika

Roman Bednarczyk napisał(a):
Góry,pot,kamienie,błoto kocham to.
W całej rozciągłości przyłączam się do tego stwierdzenia.. Ja mam zamiar w tym roku zrekonstruować swoje dawne przyzwyczajenia. Biorę rower w Góry Bialskie. Co prawda sporo jest tam dróg asfaltowych porowadzonych nawet samymi grzbietami (więc o kamienie może być czasem krucho) jednak potu z pewnością nie zabraknie.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Wrz 2010, 00:42 
Awatar użytkownika

Widzę, że skończyli Państwo dyskusję na temat wypraw rowerowych w maju...a przecież sezon trwa!:) W każdym razie zapraszam wszystkich do Puszczy Kozienickiej.Parę pieknych kilometrów lasem, różne stopnie trudności tras i ta ciszaaaaa!

No i nawiązując do ostatniego wątku- błota Ci u nas jesienią dostatek:)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Wrz 2010, 23:23 
Awatar użytkownika

Iwona napisał(a):
W każdym razie zapraszam wszystkich do Puszczy Kozienickiej.
Kto wie czy nie skorzystam. Zwłaszcza, że to niemal pod bokiem, a i przenocować jest gdzie u bliskiej rodziny :-). Poza tym od dłuższego już czasu choruję na Królewskie Źródła, po tym jak obejrzałem serię zdjęć stamtąd.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Wrz 2011, 01:09 
Awatar użytkownika

Polecam wszystkim przejechana przeze mnie trase pieszo-rowerowa po lasach Janowskich i Lubelszczyznie .

Link ponizej..mozna zobaczyc sama trase..zdjecia i opis .

http://www.traseo.pl/trasa/oznakowany-s ... janowskich

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 18 Sty 2012, 12:21 

Ja kiedyś zjechałem w ten sposób całą wielkopolskę. W 2 tygodnie schudłem 5 kilo, ale wrażenia z takiej podróży niesamowite

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Mar 2012, 09:55 

rowerem można naprawdę kawał drogi przejechać, a jeszcze jak się namiot zapakuje to można fajny urlop sobie zrobić

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Mar 2019, 11:58 

Podziwiam Was. Ja bardzo lubię jeździć na rowerze, ale takich długich dystansów nie dałabym rady.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkich postów: 8533 | Wszystkich tematów: 528 | Wszystkich użytkowników: 2392