Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 15 Gru 2018, 13:48
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Przyczepka rowerowa dla dziecka

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Lut 2012, 10:52 

6 latka lepiej i taniej będzie nauczyć jazdy na dwóch kółkach zaoszczedzi wam to wszystkim wysiłku, czasu i kasy, mój bratanek jak miał 5 lat był z rodzicami na wycieczce po wyspie Wolin, dziennie robili 30 km, a w sumie wyszło im ponad 100. Mały dawał dzielnie rade, więc dla 6 latka to tez nie powinien być problem, tylko musis ćwiczyć codziennie, jak ma w długą trasę jechać. A w przyczepce którą owszem mieli, wozili bagaże.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Wrz 2014, 10:47 
Awatar użytkownika

Mnie też się wydaje, że 6 lat to już optymalny wiek, by rozpocząć naukę jazdy na rowerze. Na przyczepki rowerowe napatrzyłam się swego czasu w Niemczech i Holandii, gdzie są niezwykle popularne. Ale u nas...i to jeszcze biorąc pod uwagę "oszałamiającą" ilość ścieżek rowerowych...no ale mam nadzieję, że w przyszłości coś się w tej kwestii zmieni na lepsze

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Sie 2015, 19:12 

przyczepka rowerowa kojarzy mi się raczej z niemowlakiem. W moim mieście jest to widok dość częsty. Moje dzieci mają 8 i 10 więc już bez trudu już jeżdżą rowerem więc nie ma problemu. Miały takie specjalne fotelik mocowane z tyłu roweru, więc przyczepki osobiście nie sprawdzałam. Chyba bym się bała w czymś takim wozić moje dziecko.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Lis 2018, 10:24 

Też się nad tym zastanawiamy. Czy warto kupować taką przyczepkę czy jest ona raczej zbędna?

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkich postów: 8503 | Wszystkich tematów: 527 | Wszystkich użytkowników: 2373