Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 17 Lis 2019, 09:12
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Spływ kajakowy - co zabrać?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Lip 2011, 18:12 

Wybieram się niedługo na spływ kajakowy. Nigdy nie pływałam kajakiem i nie wiem co ze sobą zabrać, nie chcę zabierać za dużo, ale także nie chcę, by się okazało, że nie mam najważniejszych rzeczy. Czekam na porady.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Lip 2011, 14:00 

Przede wszystkim trzeba zapakować wszystko w worki foliowe, by nie zamokło. Nie bierz lepiej żadnego sprzętu elektronicznego, bo możesz go stracić przy wywrotce. Weź także czapkę, jakiś krem z filtrem i kurtkę przeciwdeszczową koniecznie.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Lip 2011, 14:16 

Ja jeszcze zaproponuję zabranie rękawiczek takich np. rowerowych. Jak człowiek nie jest przyzwyczajony do wioseł, to będzie miał problem z odciskami.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Lip 2011, 20:02 

Jeśli jedziesz na spływ kajakowy kilku dniowy i masz taką możliwość, by spać w domkach, nie w namiotach to właśnie podejmij taką decyzję. Spływy kajakowe są bardzo wyczerpujące i najlepiej wybrać domki, by dobrze się wyspać.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Lut 2012, 11:59 

to zależy czy będzie tam ciepło czy nie, jak zimno to lepiej się ubrać na cebulkę, zawinąć skaropety foliówkami, jak ciepło to krem z filtrem i czapka koniecznie

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Sty 2019, 05:47 

Your idea is very good. It coincides with my point of view. Looking forward to reading more of your posts Return man 3

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Sty 2019, 20:53 
Awatar użytkownika

Niech nowy 2019 rok przyniesie Wam wiele radości, samozaparcia, pomyślności, zdrowia, a także dorzuci garść nowych marzeń, bo spełnianie ich nadaje sens naszemu życiu.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 7 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8566 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2418