Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 15 Gru 2018, 13:42
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Mazury

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Sie 2011, 12:12 

Jakie są Wasze ulubione miejsca/porty/dzikie przystanie na Mazurach? Jakimi trasami pływanie? :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Lut 2012, 10:24 

Ja kocham Mazury i chociaż mówi się że tam się uprawia jachting a nie żeglarstwo zawsze chętnie tam wracam, zwłaszcza zauroczły mnie Zamordeje i Ruciane Nida

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Lis 2012, 18:04 

Mikołajki są bardzo fajnym miasteczkiem dla żeglarzy. I podkreślam, że szczególnie dla żeglarzy. Na pewno nie wybrałbym Mikołajek na wypad na wakacje z rodziną, bo nie ma tam specjalnie niczego ciekawego. Dla żeglarzy jak najbardziej, super przystań, puby, restauracje, sklepy.. i czego chcieć więcej po zejściu z wody? ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Lis 2012, 18:14 
Awatar użytkownika

Polecam swój przewodnik ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Lis 2012, 14:43 

Co to za przewodnik?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Lis 2012, 20:46 
Awatar użytkownika

Moja galeria zdjęć.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Lis 2012, 12:05 

Ah tak. Dziękuję bardzo :).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Lis 2014, 23:15 
Awatar użytkownika

Żeglarska Stolica Polski? To nic innego jak Mikołajki! Przystań Żeglugi Mazurskiej przyciąga pasjonatów żeglarstwa. To też wspaniałe weekendowe miasto dla dwojga. I choć w Mikołajkach nie jest tanio, warto zatrzymać się tu na chwilę, skorzystać z atrakcji, jakie oferuje, zjeść dobrą kolację w licznych,wyśmienitych restauracjach, a na noc ulokować się w jednym z hoteli. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/polska/miejscowosci/mikolajki/717

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Lut 2017, 13:21 

Mariusz Szymański napisał(a):
Mikołajki są bardzo fajnym miasteczkiem dla żeglarzy. I podkreślam, że szczególnie dla żeglarzy. Na pewno nie wybrałbym Mikołajek na wypad na wakacje z rodziną, bo nie ma tam specjalnie niczego ciekawego. Dla żeglarzy jak najbardziej, super przystań, puby, restauracje, sklepy.. i czego chcieć więcej po zejściu z wody? ;)

Hmm ja byłem tam właśnie na wakacjach z żoną i dziećmi i było fajnie. Zwłaszcza dla dzieciaków bo nocowaliśmy w hotelu, który miał sporo atrakcji dla nich http://www.hotelsantamonica.pl/.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Mar 2018, 18:46 

Uwielbiam jeździć na mazury oraz nad polskie nasze może i zgadzam się ze Mikołajki to przepiękne miejsce i idealne do pływania statkami :)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkich postów: 8503 | Wszystkich tematów: 527 | Wszystkich użytkowników: 2373