Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 09 Gru 2019, 14:43
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Bardzo dobry pomysł!

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Lut 2010, 02:10 
Awatar użytkownika

Internetowe społeczności to świetny pomysł! Osobiście uważam jednak, że dopiero możliwość osobistych kontaktów osób o podobnych pomysłach, poznanych za pomocą internetu, świadczą o użyteczności tego urządzenia.
Mam nadzieję, że niebawem zaproponuję jakiś wyjazd, gdyż często jeżdżę sam na takie wycieczki.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Lut 2010, 02:50 
Awatar użytkownika

To prawda. Ja również mam nadzieję na spotkanie miłośników serwisu. Zważywszy jednak, że mieszkamy niemal w całej Polsce najtrudniejsze wydaje się ustalenie miejsca spotkania.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Lut 2010, 07:47 
Awatar użytkownika

Gram w drużynie szachowej w internecie. Raz w roku organizujemy turniej i przejeżdżają chłopaki z całej Polski, a nasz kapitan z Londynu! Na pewno i tu wypracujemy jakiś interesujący termin i miejsce na spotkanie oraz wspólne fotografowanie. Ważne, że mamy chęć.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Lut 2010, 13:09 
Awatar użytkownika

andrzejb98 napisał(a):
Gram w drużynie szachowej w internecie. Raz w roku organizujemy turniej i przejeżdżają chłopaki z całej Polski, a nasz kapitan z Londynu!
Imponujące. W takim razie nie mam wątpliwości, że i nam się uda :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Lut 2010, 00:47 

Byłoby wspaniale. Ileż opowieści bym się nasłuchała...bo moje podróże po Polsce i wiedza o niej to pikuś w porównaniu z Waszymi :D

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Lut 2010, 11:15 
Awatar użytkownika

Czerwińsk może być naszym pierwszym wypadem. Wszyscy wiedzą, że jest tu co fotografować, a bliskość do Warszawy zachęca. Ciekawe czy ktoś z naszej społeczności wybrałby się na taką wycieczkę w najbliższych dniach.Często jeżdżę tą trasą to można by spróbować. Czekam na odzew. :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Lut 2010, 11:27 
Awatar użytkownika

To ja tylko wspomnę, że w tym miejscu viewtopic.php?f=25&t=39 w zasadzie kroi nam się już pierwszy wspólny wyjazd. Choć w nieco okrojonym gronie :-). Leżajs daleko, ale... raz się żyje.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Lut 2010, 20:51 
Awatar użytkownika

Pomysł wspaniały ... i dam sobie aparat ukraść, ale dojdzie do skutku :)))

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Lut 2010, 22:25 
Awatar użytkownika

Marta Jóźwiak napisał(a):
dam sobie aparat ukraść, ale dojdzie do skutku
Tzn. jedziesz z nami do Leżajska, czy w bliżej nieokreślonym kierunku w przyszłości?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Lut 2010, 00:00 
Awatar użytkownika

Obawiam się, że w bliżej nieokreślonym kierunku w przyszłości:) Żałuje że teraz nie będę mogła zajrzeć do Leżajska - 1% nadziei na urlop, a strasznie dawno temu już tam byłam. Ale jestem dobrej myśli, że - jak to się mów: że co ma wisieć, to nie utonie

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkich postów: 8566 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2419