Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 23 Sie 2019, 16:18
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Wakacje 2010 - jakie macie plany?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Maj 2010, 23:11 

W przypadku majówki szamańskie praktyki nawet zadziałały - słońce wychodziło zza chmur akurat wtedy, gdy wybieraliśmy się na spacery lub zwiedzanie opactwa cystersów. Szkoda tylko, że zmokłam doszczętnie w ostatnich minutach drogi do domu (już w W-wie oczywiście) :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Maj 2010, 20:06 
Awatar użytkownika

Ja jakoś nie przepadam za urlopami wakacyjnymi ;) Wolę urlopować wiosną lub jesienią. Na ten rok planuję w ostatni tydzień maja zrobić wczasy w Ustroniu w Beskidzie Śląskim, a właściwie to już mam wszystko tylko czekam na odpowiednią datę ;) No a na ostatni tydzień września zamierzam wystartować do Pasterki no chyba, że rozpocznę budowę domu to te końcowe plany mogą się ciut zmienić.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Maj 2010, 22:32 

Moje plany majowe już się ukonstytuowały. Również w ostatnim tygodniu, również Beskid, ale Niski. Ale trzeba coś jeszcze począć z tzw. czerwcówką 8-)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Maj 2010, 18:10 
Awatar użytkownika

Właśnie ... długi weekend czerwcowy:) Macie już sprecyzowane plany?:) Ja tym razem udam się na Warmię, odświeżać w pamięci stare kąty :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Maj 2010, 23:32 

Mi niestety grozi jednak pozostanie w Warszawie, ale będę się starać, żeby te miejskie mury opuścić :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Maj 2010, 20:16 
Awatar użytkownika

A ja nie wiem, nie potrafię nic zaplanować w tym roku. Ciągnie mnie w nieznane dla mnie tereny wschodniej Polski, w świętokrzyskie, w jakieś góry też. Marzy mi się popływanie żaglówką po jakimś mazurskim jeziorze. Ale z drugiej strony chciałabym powłóczyć się bezkarnie po dalekich miejscach Europy, dopóki mogę tam pojechać nie oglądając się na nikogo ;)

Ale na razie marnie u mnie z urlopami, więc nic nie wiadomo :(

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Maj 2010, 01:17 

...Pech...miałam jechać w góry w maju, ale moja kompanka może jednak dopiero pod koniec czerwca...a to jeszcze tyle czasu :(

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Maj 2010, 00:44 
Awatar użytkownika

No cóż mi plany urlopowe "spłynęły z wodą" i to dosłownie. 23.05 miałem jechać do Ustronia, a wczoraj dostałem informację, że kwatera została zalana wodami Wisły. :(
A tak się napaliłem na ten wyjazd. Ale jest też dobra informacja, a mianowicie załatwiłem w zamian pobyt dwutygodniowy w Pasterce na koniec czerwca. Tam to na pewno już nie będzie powodzi.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Maj 2010, 22:46 
Awatar użytkownika

Dariusz Żuk napisał(a):
załatwiłem w zamian pobyt dwutygodniowy w Pasterce
A więc również Sudety... Przybędzie nam zdjęć stamtąd po tych wakacjach, oj przybędzie ;-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Maj 2010, 06:19 
Awatar użytkownika

Dariusz Żuk napisał(a):
No cóż mi plany urlopowe "spłynęły z wodą"

Mi tylko weekendowe... ale i tak jestem zła. Miałam dziś sfotografować wreszcie ten "wesoły Włocławek". Na zdjęcia fali powodziowej jakoś nie mam ochoty :(

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkich postów: 8567 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2412