Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 09 Gru 2019, 15:25
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Ulubiony przewodnik

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Mar 2010, 09:10 
Awatar użytkownika

Moim zdecydowanie ulubionym przewodnikiem po Polsce jest "Polska. 101 wycieczek" wydawnictwa carta blanca. Korzystam często, zamieszkał prawie w moim samochodzie ;) A z tych pomysłów na 101 wycieczek wykorzystałam już wiele na okołoweekendowe wyprawy. Dobre mapki, informacje w pigułce - wystarczająco dużo, żeby się nie zgubić i zajrzeć w najciekawsze miejsca - i jednocześnie nie za wiele, żeby nie czytać godzinami i odkrywać resztę po swojemu.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Mar 2010, 01:06 
Awatar użytkownika

Ja mogę polecić Najpiękniejsze miejsca. 60 wycieczek autorstwa Tadeusza Glinki i Marka Piaseckiego. Naprawdę to pigułka, ale... od tego zaczynam, a potem szukam w Internecie, rozpisuje podróż. I w drogę :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 18 Cze 2010, 10:44 
Awatar użytkownika

Ja często korzystam z bardzo udanej pozycji Carta Blanca, łączącej mapy drogowe z opisami miejsc godnych zwiedzenia i wiele innych informacji, czyli "Polska. Nawigator turystyczny." http://www.cartablanca.pl/produkty/176/ ... ystyczny-V

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Sty 2014, 15:39 

Hej

Ja jak chcę gdzieś się wybrać to zerkam na tą stronę nuclearts.pl/page/1 piszą tam o ciekawych miejscach w Polsce, które warto zobaczyć oraz o innych interesujących rzeczach.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Cze 2014, 13:51 
Awatar użytkownika

Wiadomo, że człowiek przyzwyczajony jest do tradycyjnych przewodników (a przynajmniej ja tak mam ;) Tym bardziej zastanawia mnie działanie przewodników wirtualnych. Skoro smartfony i tablety są coraz popularniejsze to raczej jasne, że będzie się pojawiało coraz więcej aplikacji jak ta https://www.facebook.com/TouristNavi, dlatego jak ktoś już się na e-przewodnik przerzucił to niech napisze czy rzeczywiście aż tak ułatwia życie.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8566 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2419