Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 24 Lis 2020, 00:10
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Co z tym morzem?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 02:16 
Awatar użytkownika

Joanna Siegel napisał(a):
Jest kilka u mnie
Ale na zdjęcia czekam. Jeśli będą interesujące potraktuję, jak zaproszenie na jeden dzień. Żeby się nie podtruć za bardzo :-)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Lip 2011, 14:10 

Ja byłam kiedyś w miejscowości Piaski i jest ona zdecydowanie mniej oblegana niż inne miasta typu Trójmiasto, czy Łeba, ciekawe miejsce, spokojniejsze, wybierz się kiedyś tam.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Lip 2011, 14:18 

Nie wiem, czy nad morzem znajdzie się miejsce bez ogromnej ilości turystów. Jednak jesli takie istnieje, to nigdy się na takie nie natknąłem, no chyba, że na Litwie.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Lip 2011, 20:06 

Jak spokojne i piękne morze, to zdecydowanie poza sezonem, niestety w sezonie u nas w PL można pokisić się jak ogórki w beczce, taki tłok.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Lip 2011, 20:13 

Iris napisał(a):
Ja byłam kiedyś w miejscowości Piaski i jest ona zdecydowanie mniej oblegana niż inne miasta typu Trójmiasto, czy Łeba, ciekawe miejsce, spokojniejsze, wybierz się kiedyś tam.

A jak jeśli chodzi o ceny stoją te Piaski? Jest taniej niż wszędzie, a może drożej?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Lut 2012, 10:07 

Ja kocham moje rodzinne Świnoujście, uważam jest to najlepsze miejsce na spędzenie wypoczynku oraz bazę wypadową na morze.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Lut 2013, 11:56 

Jeśli chodzi o Wyspę Sobieszewską to jedno z moich ukochanych miejsc. Spędziliśmy tam z mężem super wakacje. Zamieszczę kilka zdjęć to sami się przekonacie- spokój, cisza, morze, plaża i Ty. Oczywiście drugim miejscem nad morzem jest dla mnie Sopot (http://www.joasia.com.pl/5-Sopot---atrakcje-turystyczne.html tu znajdziecie kilka zalet Sopotu:)) - oczywiście jeśli ktoś lubi większe tłumy ludzi. Dobrze mieć kilka ulubionych miejsc- jedne bardziej odludne, drugie mniej - cel podróży można wówczas dostosować do nastroju i aktualnych potrzeb.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Lut 2013, 20:22 
Awatar użytkownika

Polecam Słowiński Park Narodowy, a na pobyt Smołdziński Las. Pusto (oprócz weekendów), cicho, zero komercji, położenie pomiędzy Łebą a Ustką, tak że wszędzie można dojechać. A każdego dnia można zaliczyć spacer Wydmą Czołpińską.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Sie 2013, 08:06 

Ja z nadmorskich miejscowości najlepiej wspominam Jastarnię, tyle, że jeździłam tam kilkanaście lat temu :P Ale koleżanka była niedawno i mówi, że nic się nie zmieniło: turystów nadal mniej niż w innych kurortach, plaża czysta, promenada przyjemna i spokojna. Tam nawet dworzec jest ładny :D

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Cze 2014, 10:28 
Awatar użytkownika

Ech, "już nie ma dzikich plaż na których zbierałam bursztyny", a zbierałam ponad 10 lat temu. Polecacie więc Wyspę Sobieszewską? Trzeba się naocznie przekonać...

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkich postów: 8641 | Wszystkich tematów: 579 | Wszystkich użytkowników: 2506