Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 21 Sie 2019, 22:59
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Bardzo dobry pomysł!

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 17:34 
Awatar użytkownika

Szymon Narożniak napisał(a):
ale ostatecznie zdecydował zdrowy rozsądek

To bardzo szlachetna postawa, godna Dojrzałego Turysty.
Tam w okolicach /Beskid Niski/ ma być słonecznie od czwartku od 10.00 - http://www.pogodynka.pl/miasto.php?miasto=bartne/, miło, wiosennie. Chyba nie ma co jechać znowu do tego Bartnego :o . Zdrowy rozsądek mówi: zostań, popracuj, jeszcze przemoczysz buty, a zdjęcia zrobisz za rok lub dwa!
"No i nie wiem jak jak ten cytowany osioł." :ugeek:
:lol: Na szczęście do zdrowego rozsądku mi daleko w tej materii. No i zobaczymy jak z tym moim szczęściem do pogody.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 19:27 
Awatar użytkownika

Ryszard Biskup napisał(a):
Jestem od piątku, powiedzmy od 15.00 w Leżajsku.
Myślałem, że mi uda się dotrzeć do Leżajska jeszcze w czwartek, ale ostatecznie zdecydował zdrowy rozsądek. Dlatego będę dokładnie tak samo, jak Wielebny Biskup - od 15 dnia poprzedzającego weekend. Z Warszawy wyruszam najpóźniej o 9 rano w piątek. W zależności, jak się będzie jechało spróbuję zaliczyć coś ciekawego po dordze. Córce obiecałem zamki, więc nie ma przebacz.

Kategorycznie żądam, by zwracano się z należytym szacunkiem i przypisaną estymą. Cywilna hierarchia, do jakiej mam zaszczyt przynależeć, ze szczególnym wstrętem reaguje na niewłaściwą tytulaturę - łaskawie zwracam uwagę. A największy wybór zamków widziałem ostatnio w radomskim "Realu". O czym bezpłatnie informuję. Dziecinkę z całą pewnością uradują płaskie szyfrowe, patentowe, samozatrzaskujące się, nie mówiąć już o wykwitnych zamkach zapadkowych, kołowych, szczelinowych czy wykwintnych systemach bolcowych ( co by to nie oznaczało.....)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 19:31 
Awatar użytkownika

Kategorycznie żądam, by zwracano się z należytym szacunkiem i przypisaną estymą. Cywilna hierarchia, do jakiej mam zaszczyt przynależeć, ze szczególnym wstrętem reaguje na niewłaściwą tytulaturę - łaskawie zwracam uwagę. A największy wybór zamków widziałem ostatnio w radomskim "Realu". O czym bezpłatnie informuję. Dziecinkę z całą pewnością uradują płaskie szyfrowe, patentowe, samozatrzaskujące się, nie mówiąć już o wykwitnych zamkach zapadkowych, kołowych, szczelinowych czy wykwintnych systemach bolcowych ( co by to nie oznaczało.....)
Skoro tak to obiecuję się poprawić :-). A o zamkach myślałem dwóch: w Iłży i Baranowie Sandomierskim, bom w obu nie był. Pewnie wygra ten pierwszy, bo dziecku jednak nic nie zastąpi malowniczej ruiny.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 19:44 
Awatar użytkownika

Skoro tak to obiecuję się poprawić :-). A o zamkach myślałem dwóch: w Iłży i Baranowie Sandomierskim, bom w obu nie był. Pewnie wygra ten pierwszy, bo dziecku jednak nic nie zastąpi malowniczej ruiny.

Najciekawiej będziesz miał po trasie - Radom - IŁŻA - Opatów - UJAZD - Klimontów - Sulisławice - Łoniów - most na Wiśle - BARANÓW - Tarnobrzeg - Stalowa Wola - Nisko - Rudnik - Leżajsk. Mozesz tez zrobić ( jak nie znasz - podziemną trasę w Opatowie ( ciekawa) muzeum kartograficzne w tym mieście - wieżę mieszkalną w TUDOROWIE ( pewnie zamknięta, ale może będzie Guciu Hadyna ?) - ruiny pałacu we WŁOSTOWIE - zamek w SANDOMIERZU - a dalej to już jak strzelił - Nisko i już Leżajsk. Jakbym Cię ten Tudorów zakręcił, to zadwonię do Gutka i przyjedzie z kluczami...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 22:09 
Awatar użytkownika

Leżajsk. Mozesz tez zrobić ( jak nie znasz - podziemną trasę w Opatowie ( ciekawa)
Zupełnie o niej zapomniałem. Miałem już do niej jedno podejście, jak 3 lata temu wracałem z Turków Wielkanocnych i Sandomierza (gdzie podziemną trasę oczywiście zaliczyliśmy), ale akurat był przestój i odprawiono nas z kwitkiem. Ale teraz... No przyznam się szczerze, że ta wieża w Tudorowie też brzmi zachęcająco... ale to raczej w drodze powrotnej.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Mar 2010, 18:20 
Awatar użytkownika

Najciekawiej będziesz miał po trasie - Radom - IŁŻA - Opatów - UJAZD - Klimontów - Sulisławice - Łoniów - most na Wiśle - BARANÓW - Tarnobrzeg - Stalowa Wola - Nisko - Rudnik - Leżajsk. Mozesz tez zrobić ( jak nie znasz - podziemną trasę w Opatowie ( ciekawa) muzeum kartograficzne w tym mieście - wieżę mieszkalną w TUDOROWIE ( pewnie zamknięta, ale może będzie Guciu Hadyna ?) - ruiny pałacu we WŁOSTOWIE - zamek w SANDOMIERZU - a dalej to już jak strzelił - Nisko i już Leżajsk.

Wykorzystam tę trasę przy najbliższej okazji :) Bo przecież muszę wrócić do tego Klimontowa :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Mar 2010, 21:39 
Awatar użytkownika

Jasna sprawa. Jak tylko będę wiedział, kiedy dotrę na miejsce określę jakiś punkt zborny i rekwizyty rozpoznawcze. Dla bezpieczeństwa podeślę także telefon na PW :-).

05.03.2010 godz. 20.37,nie dotarł bo nie określił terminu i miejsca ani też telefonu. Ja dotarłem i czekam na znaki. Jak nie to sam będę robił nieodpowiedzialne zdjęcia. Od jutra rana :P

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 18 Mar 2014, 23:29 
Awatar użytkownika

Po kilku latach chciałbym zapytac niejakiego Jelonka co myśli teraz trwałości granic w Europie!?
Kiedyś śmiał się z moich watpliwości!

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkich postów: 8567 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2411