Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 21 Sie 2019, 22:32
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Warszawa

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Sie 2011, 12:15 

Zapomnieliście o stolicy? Polecam Warszawę w lecie. Dużo kawaiarenek i restauracji na dworze, nowe kluby i miejsca (np. UFO) otwarte tylko na czas wakacji. Koncerty Chopinowskie w Łazienkach w każdą niedzielę, liczne parki i skwery, gdzie można pospacerować, pograć we Frisbie lub poopalać się. A do tego starówka do przejścia i nowe muzea do zwiedzenia- interaktywne Muzeum Chopina, Centrum Nauki Kopernik.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Sie 2011, 22:06 
Awatar użytkownika

Warszawa pięknieje i choć dawno tam nie byłem, to między innymi dzięki fot. zamieszczanym na PK poznaję jej uroki i patrzę jak wyrastają jej wieżowce. Osobiście cenię sobie warszawską starówkę, jest urocza i klimatyczna.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Wrz 2011, 09:45 
Awatar użytkownika

Co z tego Joanno, że polecasz, jak sama nie pokazujesz tej polecanej Warszawy :) Byłoby to ciekawsze niż puste Twoje słowa...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Wrz 2011, 12:37 
Awatar użytkownika

Postaram się Jurku trochę zastąpić Joannę:) Od ok. 1,5 roku w mojej galerii na PK pokazuję Warszawę znaną i mniej znaną. Teraz postanowiłam przedstawić wybrane warszawskie muzea. Na początek zapraszam do największego w Polsce Muzeum Kolejnictwa.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Wrz 2011, 21:39 
Awatar użytkownika

... i na to liczę,Pani Elu, że rodowici Warszawiacy pokażą mi swoje miasto nie tylko to "folderowe", ale także to codzienne lub inaczej mówiąc mniej znane, miasto od strony kuchni.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Sty 2012, 13:08 

Miasto jak miasto. Kilka miejsc warto odwiedzić i tyle. Są ładniejsze miasta

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Sty 2012, 18:35 
Awatar użytkownika

Leon pociągnij temat, bo nie mogę już wytrzymać z ciekawości. Czy jesteś Warszawiakiem?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Lut 2012, 12:13 

ja tam do Warszawy nic nie mam, bardzo podoba mi się styk w jakim wybudowany jest Pałac Kultury, w Berlinie jest cała ulica w tym stylu i jest jako zabytek

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Lut 2013, 14:15 
Awatar użytkownika

Ja tam uważam, że akurat nasza stolica jest trochę przereklamowana. Nie zrozumcie mnie źle, to fajne miasto, ale jest wiele ciekawszych miejsc do zwiedzenia w naszym kraju :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Lis 2013, 12:32 

Nie jestem małomiasteczkowy (Wrocław), ale Warszawa przytłacza - za dużo ludzi, przebrnąć samochodem z jednego końca miasta na drugi równa się z cudem...Może i kulturalnie kwitnie, ale po każdych odwiedzinach naszej stolicy mam na długo czas po prostu dosyć.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkich postów: 8567 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2411