Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 20 Wrz 2020, 02:26
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Jaki rower?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Lip 2011, 14:08 

Chciałam zapytać ile muszę odłożyć pieniążków na porządny rower? Nie jestem zagorzałą fanką wycieczek rowerowych, chodzi mi o taki weekendowy rower. Nie chcę także wyrzucać pieniędzy w błoto, mój ostatnio rower był bardzo awaryjny, to hamulce, to przerzutki...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Lip 2011, 15:20 
Awatar użytkownika

To wszystko zależy od tego do jakiej turystyki chcesz go wykorzystać. Dla orientacji daję Ci linka do stron aby poczytać i podjąć decyzję :
http://bikeboard.pl/index.php?d=sprzet& ... 022&str=11
http://www.wrower.pl/kupowanie/index.php#Typ

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Sie 2011, 12:36 

jakąś fajną holenderkę radzę, taką do przejechania sie po mieście, lub za miasto. Firma Fuego robi nie tanie (ok 3000 zł) ale za to bardzo stylowe rowery.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Sty 2012, 13:11 

Ja popieram zdecydowanie Holenderki są najlepsze ale przede wszystkim na podróże po miescie albo gotowymi ścieżkami rowerowymi. na wyboiste górskie szkali nie jest to najlepsze rozwiązanie. Dobry rower mizesz kupić tanio przez internet.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Lis 2012, 00:44 

Myślę, że do wycieczek po mieście i okolicach wystarczy dowolny rower z marketu (tzw. rower miejski). Można całkiem niezły nabyć już za 500 zł, więc nie przepłacisz :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Lis 2012, 14:43 

Jesli rower weekendowy to polecam holenderkę, albo jakąś gazelę zdecydowanie :). Rower typowo miejski.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Wrz 2013, 15:14 
Awatar użytkownika

Rpwery firmy MERIDA polecam.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 14 Wrz 2013, 18:34 
Awatar użytkownika

Na allegro masz duży wybór świetnych używanych rowerów o różnych cenach.Na przykład Koga,Batavus,Bergamont,Kettler Farrad manufaktur.Według mnie nie ma lepszych rowerów. Tak tanio z takim osprzętem nie kupisz nigdzie roweru.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Kwi 2018, 13:46 

Ja tam zawsze kupuję rower z tesko i jedzę nie potrzebny mi jakiś super. Moim zdaniem większość jest przereklamowanych. Kwas hialuronowy na stawy trzeba sobie wziąć .

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Sty 2019, 05:47 

I really like your website and specially this post and that's the reason I am commenting here MangaFox

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkich postów: 8747 | Wszystkich tematów: 688 | Wszystkich użytkowników: 2487