Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 21 Paź 2020, 03:47
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Biała Podlaska

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Lis 2012, 22:55 

Zareklamuję własne miasto :)

Leży na wschodzie, niedaleko przejścia granicznego w Terespolu. Hotele i kwatery są tam stosunkowo tanie, dookoła jest też pełno gospodarstw i zajazdów (z racji bliskości granicy właśnie).

W centrum znajdziecie pozostałości zamku Radziwiłłów, park, muzeum. Do tego, jeśli uda Wam się znaleźć kogoś miejscowego, kto was oprowadzi - dowiecie się smaczków, np. o tym, że kino stoi na zaoranym cmentarzu żydowskim...

Okolica jest piękna i można spokojnie wypoczywać, samotnie lub z rodziną. No i te lasy i bliskość Bugu... :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Lis 2012, 23:21 
Awatar użytkownika

Agamemnon napisał(a):
Zareklamuję własne miasto :)

Leży na wschodzie, niedaleko przejścia granicznego w Terespolu.

Agamemnon
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie

:)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Lis 2012, 13:03 
Awatar użytkownika

Agamemnon. Dobrze, że przypominasz Białą Podlaską, na pewno miejscowość godną zwiedzenia, którą zresztą dość obszernie pokazuje na PK kolega Artur Biliński.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Lis 2012, 15:52 

tu zyje tu mieszkam i napisze tak. raczej nie polecam Białej do zwiedzania turysta szczeze był byl zawiedziony mlodzi uciekaja stad do Warszawy bo dosc blisko i polczenie dobre miasto sie wyludnia co bylo do zniszczenia zostalo zniszczone ,brak pracy to najwieksza bolaczka po zamku zostaly tylko fundamenty nic ciekawego

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Lis 2012, 17:17 

Nigdy nie byłem w Białej, niewiele tez słyszałem o tym miescie, ale to ciekawe co mowisz.. smutne kurczę :/.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Lis 2012, 20:07 

swego czasu bylo miastem woj .bialsko-podlaskie najwieksze w polsce lotnisku ,przed wojna PWL czyli podlaska wytwornia samolotow zniszczona w pierwszym dniu wojny byly dwie fabryki mebli fabryka wlokiennicza fabryka domu i jeszcze pare innych znaczacych zakladow dzis to juz przeszlosc najwiekszy pracodawca to urzad miejski no i dodam na koniec pare znanych osob Boguslaw Kaczynski krytyk muzyczny ,Roman Kłosowski -aktor jest ich jeszcze sporo wiecej

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Lis 2012, 00:42 

Joanna Siegel napisał(a):

Agamemnon
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie

:)

Tu mnie masz ;)

W Białej urodzono mnie i wychowano :)
W BP rzeczywiście nie ma pracy czy perspektyw dla młodych. Ale dookoła niej są przepiękne krajobrazy, kilka malowniczych miejscowości (Janów Podlaski, Kodeń, Leśna Podlaska...), no i wypoczynkowe "maluchy" - np. Borsuki. Na odpoczynek w sam raz, uważam także, że jest też co zwiedzać :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Lis 2012, 15:31 

Różne te wasze opinie, ale to bardzo dobrze. Wybiore się sam i będę miał własny ogląd sytuacji :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 14 Lis 2012, 14:12 
Awatar użytkownika

Mariuszu,wybierz się bo warto.Moze nie sama BP ale bliższe i dalsze okolice,naprwdę jest gdzie pojechac , wiele ciekawych miejsc i rzeczy można zobaczyć .Wiem co mówię bo był czas--który niestety minął bezpowrotnie--że jeżdziłam co roku do BP i ze znajomym objechałam toszkę terenu.A co mi się w tamtych okolicach zawsze podobało?Moze to tylko moje takie odczucie---CISZA I SPOKÓJ, poza miastem oczywiście, na przykład nad Bugiem albo w Kodniu ,Serpelicach i wielu innych miejscach o Nałęczowie nie wspominam,bo tam jest naprawdę super mikroklimat

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 14 Lis 2012, 17:29 

krajobrazem jeszcze nikt sie nie najadl a cisza nie oplacil rachunkow napisze tak - najwieksza atrakcią przygranicznych rejonow jest bezyna .ropa wodka i papierosy z przemytu

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkich postów: 8599 | Wszystkich tematów: 547 | Wszystkich użytkowników: 2496