Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 12 Gru 2019, 23:20
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Plecak sportowy

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Kwi 2019, 19:09 

Wlasnie jestem przed trudnym wyborem. Zamierzam sie wybrac w gory jednak nie wiem jaki plecak wybrac. Ma byc wytyrzmaly w jakiejs rozsadnej cenie. Dzieki za porady! :D

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Kwi 2019, 18:25 

Troche za malo szczegolow podalas ale postaramy sie cos pomoc. Moj chlopak od bardzo dawna zajmuje sie amatorsko wyprawami w gory wiec cos podopowie za moim posrednictwem. Bez znaczenia czy wedrujesz, biegasz, jezdzisz na szlaku czy wspinasz sie - plecak bedzie jednym z podstawowych elementow wyposazenia. Duzo tutaj zalezy od tego na jak dlugie wyprawy masz zamiast wybrac sie. Kazdy ma tez troche inne preferencje w zaleznosci od potrzeb jakie musi zaspokoic pod wzgledem przezycia. Ja staram sie brac tylko podstawowy prowiant plus wode. Nie ma nic gorszego jak wybranie sie z obciazeniem na jaki nie jestesmy gotowi. Mniejsze plecaki sportowe takze spelnia swoja role dla minimalistow :) Najwazniejsze natomiast oprocz pojemnosci bedzie to z czego tak wlasciwie zostal on wykonany. W gorach pogoda potrafi nas zaskoczyc .. czasami takze negatywne dlatego warto rozwazyc zakup plecaka z materialu wodoszczelnego. Milym dodatkiem beda take patenty chroniace przed zabrudzeniem .. jak zastosowanie materialu pokrytego teflonem. Cale zagadnienie rozbija sie wlasciwie o to ile jestes w stanie przeznaczyc na taki zakup .. ceny sa zronicowane patrzc na oferty sklepow - sportowybazar.pl/pol_m_TURYSTYKA_Bagaz_Plecaki_Sportowe-860.html Znajdz taki ktory spelni powyzsze warunki i spodoba Ci sie wizualnie.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Kwi 2019, 19:10 

Wszystko zalezy ile mozemy wydac na taka przyjemnosc.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 10 Cze 2019, 04:44 

Trudno podjąć decyzję.
geometry dash

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Cze 2019, 15:25 

Ale trzeba ja podjac tak czy siak.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8568 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2422