Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 13 Lis 2019, 18:51
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 35 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Ustka

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Maj 2010, 23:45 

Oto wiadomość przede wszystkim dla dziewczyn znad morza :) Będę w Ustce trzy dni, czwarty to Łeba. Ale na plaży leżeć mi się plackiem nie widzi, widzi za to z plecaczkiem gdziesik się udać tudzież samochodem, bo będzie. Doradzicie? Najciekawsze, najładniejsze, Wasze ulubione miejsca - nie wiem, kiedy tam wrócę, zatem creme de la creme tego rejonu :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 18 Maj 2010, 11:46 
Awatar użytkownika

No ja na wycieczkę po okolicy będę oczywiście polecać Swołowo :)

http://www.polskiekrajobrazy.pl/Joanna_ ... a/1090:Swołowo/

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Maj 2010, 20:19 
Awatar użytkownika

Potwierdzam słowo Asi, Swołowo nie tylko warto, ale nawet trzeba zobaczyć :), słynie ponoć z bocianów - plotka sprzed kilku dni, potwierdzone bo widziałam boćka ... zachwalane bywa Orzechowo koło Ustki (jakieś 3 km), ale nie byłam tylko słyszałam, życiem i zdrowiem nie poręczę :) Na Łebę i okolice może nawet warto poświęcić więcej niż jeden dzień. Sam spacer w stronę wydm z Łeby to już wyprawa wielogodzinna. Myślę, że też warto zajrzeć w szuwary wokół jeziora Gardno :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Maj 2010, 20:49 
Awatar użytkownika

Jak na człowieka wywiezionego do Swołowa bez pytania o zgodę, widzę podejrzanie dużo entuzjazmu ;) A z tymi bocianami to jakaś plotka, sama widziałaś, że chyba tylko jedno gniazdo tam jest...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Maj 2010, 21:19 

Zdjęcia ze Swołowa pamiętam, faktycznie urokliwe miejsce, zatem wpisuję do mej pamięci:) Niestety w Ustce będę najpewniej 4 dni - jest szansa, że zostanę wysadzona w czwartek w nocy pod Grunwaldem (jeśli oczywiście znajdę nocleg), zatem będę się starać. Jeśli nie - pewnie zostanę nad morzem dłużej i wtedy zobaczę więcej.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Maj 2010, 18:06 
Awatar użytkownika

Człowiek wywieziony do Swołowa na szczęście nie miał worka na głowie, to może sobie pozwolić na entuzjazm chociażby i z tego powodu ;) Prawda, jedno gniazdo bocianie było, ale skądś ta plotka się bierze ... podejrzewam, ze reszta bocianów była pochowana po chałupach. Ze Swołowa na Grunwald trochę daleko :-) ...ale właściwie, po drodze też jest co oglądać :):):)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Maj 2010, 22:40 
Awatar użytkownika

Na nocleg pod Grunwaldem bym nie liczył... chyba, że zaobozujesz na samym polu ;-). Tylko o mieczu nie zapomnij... po kądzieli.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Maj 2010, 06:21 
Awatar użytkownika

Marta Jóźwiak napisał(a):
Ze Swołowa na Grunwald trochę daleko :-) ...ale właściwie, po drodze też jest co oglądać :):):)

To prawda ;)
A kiedy Ty będziesz szła z tego Grunwaldu nad morze? Bo może zatrzymałabyś się na kawę w Trójmieście? :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Maj 2010, 05:19 
Awatar użytkownika

Marta Jóźwiak napisał(a):
Człowiek wywieziony do Swołowa na szczęście nie miał worka na głowie, to może sobie pozwolić na entuzjazm chociażby i z tego powodu ;)

No i popatrz, opłaciło się przeżyć to "porwanie"... dzięki niemu Ty i Swołowo występujecie na głównej stronie serwisu ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Maj 2010, 14:14 
Awatar użytkownika

Każde porwanie opłaca się PRZEŻYĆ :-):):)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 35 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkich postów: 8566 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2418