Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 21 Sty 2020, 05:53
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kraków-Wiedeń rowerem

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Sty 2012, 09:45 
Awatar użytkownika

Od dawna słysze o trasie rowerowej Kraków-Wiedeń. Podobno jest świetnie prezygotowana i może ja pokonać nawet średniej klasy rowerzysta. Niestety, trudno jest mi cokolwiek znaleźć na jej temat w internecie. Czy ktoś z was ma może doświadczenie z tą trasą? Dostępne są może jakieś mapy?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Sty 2012, 10:55 

tutaj mozesz poczytać więcej na ten temat: http://bikefama.pl/turystyka-i-rekreacja/zielony-szlak-greenways-krakow-morawy-wieden.html, to bardzo ciekawa sprawa, mnie osobiscie bardzo też interesuje.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Sty 2012, 12:03 
Awatar użytkownika

Trasa ta przebiega przez Czechowice, ba! miała mieć odcinek nawet przy moim domu, mówiło się, że już w czerwcu ub. roku za pieniążki unijne wybuduje się piękną asfaltową ścieżkę dla rowerzystów wzdłuż ulicy Węglowej w Czechowicach-Dz, ale gdzie tam. Samą trasę w rejonie Czechowic, Goczałkowic znam, jest ciekawa, przebiega wzdłuż Wisły. Zagospodarowanie turystyczne na tym odcinku nie jest specjalne, w zasadzie nic poza tablicami informacyjnymi i znakami nie spotkałem, no może jeden punkt z ławeczkami dla wypoczynku... .

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Sty 2012, 10:44 
Awatar użytkownika

plumita, dziękuję serdecznie za namiar na stronę. Nie wiem, dlaczego nie udało mi się jej znaleźć przez wyszukiwarkę. Klikęłam na oficjalna stronę szlaku i teraz się będę rozkoszowała informacjami i wizją wakcji na rowerku:)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Lut 2012, 11:56 
Awatar użytkownika

Ni postanowione! Wybieram się na rowerowa wycieczkę Kraków-Wiedeń. Co prawda dopiero w pierwszej połowie lipca, ale i tak już się nie mogę doczekać. Zamieszczę relację, jeśli przeżyję.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 18 Gru 2014, 13:42 

U nas ludzie są za leniwi, by jeździć rowerami do pracy itp. Jednak, gdyby wjazd do miasta był płatny, to zdecydowanie przesiedli by się na te dwukołowce.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Lip 2015, 20:46 
Awatar użytkownika

Pal licho dojazdy do roboty! Turystyka rowerowa to jest to!:)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 18 Wrz 2018, 14:30 

Zawsze podziwiałam ludzi, którzy tak dalekie trasy pokonują rowerem. Gratulacje.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Gru 2018, 11:33 

Osobiście lubię twój post, udostępniłeś dobry artykuł. To mi bardzo pomoże. my little pony games

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 9 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8578 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2430