Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 23 Sie 2019, 16:24
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Nie ma użytkowników.

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Lut 2013, 12:36 

Gdy chcę wysłać prywatną wiadomość do użytkownika KasiaFo & Iwona, system uparcie wyświetla - Wybrani użytkownicy nie istnieją. Próbowałem różnych kombinacji i nic z tego. Robię coś nie tak? Dla ułatwienia - ten użytkownik zarejestrował się pod innym linkiem - KasiaFo, który zmienił będąc już na portalu na KasiaFo & Iwona. :(

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Lut 2013, 12:51 
Awatar użytkownika

Testowałem to wczoraj i wszystko działało bez zarzutu - wysłałem taką wiadomość do rzeczonych Autorek. Jeśli problem się powtórzy proszę o dokładne opisanie sytuacji (w którym momencie pojawił się ów komunikat) oraz przesłanie w miarę możliwości screenów ekranu oraz wskazanie przeglądarki wraz z jej wersją.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Lut 2013, 08:06 

ucp.php?i=pm&mode=compose&action=post
Wpisuję nazwę użytkownika i klikam dodaj i pojawia się napis - jak widać. Przeglądarka Internet Explorer - aktualna wersja i wersja 64 bitowa. Do innych użytkowników nie ma problemu. :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Lut 2013, 08:11 

Borowiak napisał(a):
http://www.forum.polskiekrajobrazy.pl/ucp.php?i=pm&mode=compose&action=post
Wpisuję nazwę użytkownika i klikam dodaj i pojawia się napis - jak widać. Przeglądarka Internet Explorer - aktualna wersja i wersja 64 bitowa i 32 bitowa. Do innych użytkowników nie ma problemu. :)

Ale tu na screenie nie ma napisu czerwonego - Wybrani użytkownicy nie istnieją.
Dodam,że gdy one do mnie przyślą wiadomość i wysyłam odpowiedz - wszystko bez zarzutu. :( Gdy wybieram opcję - wybierz użytkowników - litera K - też pojawia się czerwony napis - wybrani użytkownicy nie istnieją. Wersja przeglądarki IE 9.0.8112.16421 64 bit. Na innym komputerze przeglądarka IE 9.08112.16421 256 bitowa, też pojawia się napis - wybrani użytkownicy nie istnieją.
Próbowałem do kilkunastu innych użytkowników - nie było problemu.
Sprawdziłem też w dwóch innych sieciach i problem ten sam - Wybrani użytkownicy nie istnieją.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Lut 2013, 19:33 

A nie ma tu gdzieś opcji "blokuj użytkownika" ?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Lut 2013, 17:09 
Awatar użytkownika

Borowiak napisał(a):
A nie ma tu gdzieś opcji "blokuj użytkownika" ?
Zdecydowanie nie ma. Sprawdzamy po kolei wszystko, ale na razie nic nie odkryliśmy. U siebie nadal nie potrafimy osiągnąć takiego efektu, jak opisujesz.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Lut 2013, 17:22 

Próbowałem na kilku komputerach i efekt ten sam - "Wybrani użytkownicy nie istnieją". Pozostaje mi więc pozostawiać od Nich wiadomość i tylko w ten sposób jako odpowiedż wysyłać swoje wiadomości. :(

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Lut 2013, 17:24 

Próbowałem też & pisać z włączonym i wyłączonym caps lock i nic...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 14 Lut 2013, 15:56 

Czyli nic się już nie da naprawić ?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Lut 2013, 05:30 

http://www.polskiekrajobrazy.pl/marek/Galeria/
A nie jest to podobny problem? Marek - woj. podlaskie, zdjęć w galerii 16 na liście autorów, a wyświetla się, że użytkownik jeszcze nie dodał zdjęć, a na jego profilu zdjęć 0. Kilka dni temu - ostatnio dodane - dodawał zdjęcia. http://www.polskiekrajobrazy.pl/Galerie ... azowy.html na przykład to i to http://www.polskiekrajobrazy.pl/Galerie ... kowej.html

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkich postów: 8567 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2412