Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 24 Sie 2019, 01:03
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Czy warto wyjechać zimą nad Morze Bałtyckie ?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Gru 2013, 15:52 

Co o tym sądzicie? Był ktoś kiedyś może nad Bałtykiem w tym czasie? Zastanawiam się nad wyjazdem do Rewala, przeglądałem już jakieś oferty, a nawet udało mi się znaleźć fajny wirtualny spacer po mieście pokrytym białym śniegiem na stronie rewal.pl. Podpowiedzcie coś, bo chociaż ceny są niskie to nie wiem, co by tutaj można było robić zimą nad morzem? :shock:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Gru 2013, 18:06 
Awatar użytkownika

Tak, tak, tak!!! Jest cudnie - puste plaże, sztormowe morze, falochrony w śniegu lub w lodzie!!! Byłam dwa lata temu w Darłówku zimą i wróciłam bardzo zadowolona. Polecam :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Maj 2014, 14:24 
Awatar użytkownika

Ja byłam i bardzo sobie chwalę - przede wszystkim posezonową ciszę i spokój, bez tego całego tłumu turystów, zgiełku i często krzykliwych kramów. No i można się za darmo "dojodować" niezależnie od pory roku :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Wrz 2014, 18:02 
Awatar użytkownika

zależy kto co lubi. jeśli komuś nie przeszkadza m.in. silny wiatr, to czemu nie? ale jeśli już to wybrałabym nieco większe miejscowości, typu Kołobrzeg, gdzie w ostateczności zawsze się coś wymyśli (spa, kino, Muzeum Oręża Polskiego). Trzeba pamiętać, że w małych miejscowościach większość knajp jest otwarta sezonowo.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Lis 2014, 16:04 

Oczywiście, że warto. Zwłaszcza jak ktoś nie lubi tłumów na plaży. Wystarczy ciepło się ubrać. Żeby nie tarabanić się autem lub pociągiem (te w zimie jak wiadomo różnie kursują), można znaleźć jakiś tani lot.
Widoki nad morzem zimą przepiękne, do fotografowania wręcz idealne. Polecam każdemu, kto jeszcze nie był.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Lis 2014, 16:46 
Awatar użytkownika

kolejna Gosia spamosia ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Gru 2014, 18:51 
Awatar użytkownika

Do Rewala zawsze 8-)
Piękna miejscowość, super plaża, dużo kawiarenek, blisko do innych ciekawych miejsc, które można zwiedzać. Dlatego gorąco polecam to miejsce.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Sty 2015, 12:19 

Oczywiście, że warto! My wlaśnie najczęściej wyjeżdżamy w zimie. Taka pogoda jak jest teraz, też bardzo nam pasuje. Klimat nad morzem zawsze jest świetny, warunki super więc dlaczego by nie? :) My często jeździmy do Grzybowa (zatrzymujemy się w fantastycznym osrodekswallow.pl, stamtąd już niedaleko do Kołobrzegu :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Lut 2015, 10:37 
Awatar użytkownika

Jak niedaleko? Zastanawiam się nad tym, żeby sobie nad morze właśnie na tydzień gdzieś wybyć w najbliższym czasie. Trochę mnie odstrasza, że nie jest wcale tak zimno i nie ma śniegu, przez co może nie być tak super, ale szukam jakiejś ciekawej lokacji, której jeszcze nie znam.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Kwi 2015, 10:09 

ja właśnie szukam czegoś na pażdzienik-listopad nad morzem. w standardzie 3-5 gwiazdek. możecie coś podpowiedzieć?

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkich postów: 8567 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2412