Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 23 Kwi 2018, 20:50
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Co z tym morzem?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Lut 2010, 16:29 
Awatar użytkownika

Nie ukrywam, że polskie morze to najmniej "oblegany" przeze mnie kierunek podróży. Tzn. chodzi mi raczej o polskie wybrzeże, a nie sam akwen, bo na nim to i owszem częstwo swojego czasu pływałem. Oprócz kilku pobytów: w Gdyni i Gdańsku na The Tall Ship Races, w Łebie, Ustce i paru jeszcze innych pomniejszych kurortach dosyć mało znam te rejony. W lato odstraszały mnie zawsze tłumy turystów, w pozostałe pory roku wydawało mi się, że piękniej jest gdzie indziej. Co o tym sądzicie? Czy macie jakieś miejsca godne polecenia nad morzem? No i żeby nie było tylu ludzi!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Lut 2010, 17:17 
Awatar użytkownika

Jeśli chcemy w sezonie bez straszliwego tłumu pobyć chwilę (dosłownie, na spacer, obiad, a nie dłuższy pobyt) nad morską wodą, jeździmy do Rewy. Tylko że to jeszcze Zatoka, a nie Morze ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Lut 2010, 20:49 
Awatar użytkownika

A w sąsiedztwie Rewy - Mechelinki. Mnie generalnie też "uroda zatłoczonych plaż" męczy - dlatego kierunek: Mechelinki :-)... chociaż i one też się powoli zmieniają, pod butem turysty.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Lut 2010, 22:29 
Awatar użytkownika

Liczyłem na Wasze wsparcie, choć akurat powyższą radę wyczytałem już wcześniej ze zdjęć :-). No i koniecznie muszę zobaczyć torpedownię! Ze swoich skromnych nadmorskich doświadczeń mogę polecić Dąbkowice. Niby kilka kilometrów od popularnych Dąbek, a jakby inny świat. Jedna droga, kilka domków i pusta plaża - nawet w lipcu. Niestety ciężko się stamtąd wydostać np. rowerem. Zawsze mamy do pokonania tą samą drogę do Dąbrek, bo innej nie ma i dopiero stamtąd rozpoczynamy właściwe wycieczki. Ale na pobyt w miarę stacjonarny i krótki świetne.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Lut 2010, 22:46 
Awatar użytkownika

Poza sezonem bywam też w Cetniewie. Jadę czasem na basen do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich i na spacer pustą plażą (ale poza sezonem to nawet na Helu jest pusto ;) )

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Lut 2010, 00:03 
Awatar użytkownika

Polecam jeszcze Wyspę Sobieszewską, bo nie pamiętam czy była o niej mowa gdzieś w serwisie :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Lut 2010, 17:26 
Awatar użytkownika

Marta Jóźwiak napisał(a):
Polecam jeszcze Wyspę Sobieszewską, bo nie pamiętam czy była o niej mowa gdzieś w serwisie
Nie było, nie ma też stamtąd nadmiaru zdjęć ;-)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Lut 2010, 11:48 
Awatar użytkownika

Szymonie, jeszcze nie ma ...ale byłby, gdyby mi aparat nie zamarzł! Ale będą :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Lut 2010, 01:23 
Awatar użytkownika

Szymonie, jeszcze nie ma ...ale byłby, gdyby mi aparat nie zamarzł! Ale będą
No to jestem spokojny o losy serwisu i swoje nad morzem używanie. Bo jechać nad morze chce mi się już od jakiegoś czasu. A po zdjęciach w serwisie widzę, że to konieczność nieodwołalna :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Lut 2010, 08:20 
Awatar użytkownika

Szymon Narożniak napisał(a):
Polecam jeszcze Wyspę Sobieszewską, bo nie pamiętam czy była o niej mowa gdzieś w serwisie
Nie było, nie ma też stamtąd nadmiaru zdjęć ;-)

Jest kilka u mnie ;)
Wyspę polecałabym ze względu na rezerwat Ptasi Raj, ale w kwestii pobytu wakacyjnego to już chyba niekoniecznie, z powodu pobliskiej toksycznej hałdy w Wiślince :(

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkich postów: 8459 | Wszystkich tematów: 521 | Wszystkich użytkowników: 2339